دانلود رمان قبل از شروع

دانلود رمان قبل از شروع 2 آگوست 2021

دانلود رمان قبل از شروع

دانلود رمان قبل از شروع اثر مهسا زهیری با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم

دانلود رمان قبل از شروع

داستان دختری به نام نارینه است که خواهر ناتنیش در شرف ازدواج با فرشید ، پسری که عموی بسیار ثروتمندی داره که تنها ۶ سال از خودش بزرگتره و همه جوره تکه ، نارینه گرچه از مادر با خواهر و برادرش جداست اما فامیلیه متفاوتی با اونها هم داره و همین سبب میشه که عموی نامزد خواهرش، آدلان سر این موضوع اونو به هم بریزه

خلاصه رمان قبل از شروع

در رو باز کرد و خواست لامپ رو روشن کنه که گفتم: نه! چی شده؟ چه خبر؟ بعدا میگم. الان خسته ام.عمه ت میگه بیا پایین … فقط با ناراحتی نگاهش کردم. حالا که فهمیده بودن، نمیشد که نرم. آیه شد که نرم. آیه ی قرآن غلط می شد!فاطمه شونه بالا انداخت و رفت.

یک ربع بعد دوش گرفته بودم و به سمت سالن از پله ها پایین میرفتم. مثل اینکه این سری خاله ی داماد هم اومده بود؛ از جلسه اول و دوم به خاطر میآوردمش. کنار مادر داماد و عمه و خانوم و فاطمه نشسته بود. با فاصله ی چند صندلی از نیکا و فرشید که تقریبا نیم رخ بود.دو مرد پشت به پله ها در حال گفتگو بودن.با نزدیک شدن به جمع سلام بلندی کردم و به طرف صندلی کنار فاطمه رفتم.

بوی سیگار و ادکلن تلخ زیر دماغم زد که فقط مال یه نفر میتونست باشه! پس با ماشین فرشید اومده بود!حوصله جمع رو نداشتم. بخصوص با هفته ی بدی که گذرونده بودم. سرم به شدت درد میکرد. حواسم به ناخنهای کوتاه شدهام بود که نگاهم به چشمهای سرد خانوم و نگاه جستجوگر عمه و نگاههای تحقیرآمیز دو زن روبه روم نیفته. همون لحظه سینی با یه لیوان شربت و قرص مسکن جلوم ظاهر شد.

سرم رو بلند کردم و با دیدن لبخند «عزیز »لبخند کمرنگی زدم و گفتم: زحمت کشیدی …

دانلود رمان با لینک مستقیم

بیوگرافی نویسنده

مشاهده تمامی 338 پست

مطالب مشابه

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


برچسب ها